بنابراين کل داستان "در سياه" قرار گرفت از کجا ريشه گرفته است؟


ظاهرا صاحبان فروشگاه دوست نداشتند بزرگترين روز خريد خود را با چنين مانيتور منفي همراه کنند ، بنابراين در اوايل دهه 1980 کسي شروع به حرکت در زاويه حسابداري کرد تا چرخش مثبت تري در روز بزرگ داشته باشد.


بلک فرايدي در ايران


 


آيا خرده فروشان براي تبديل سود سالانه واقعاً به جمعه سياه نياز دارند؟


خرده فروشان عمده اين کار را نمي کنند. آنها در کل سال سودآور هستند - يا حداقل براي سودآوري تلاش مي کنند. (شرکتي که از هر سال مالي سه چهارم ضرر و زيان داشته باشد مورد توجه سرمايه گذاران قرار نخواهد گرفت.) هرچند ممکن است برخي از فروشگاه هاي کوچکتر فروش بزرگ فصل تعطيلات را به سود سالانه تبديل کنند.


 


آيا BLACK FRIDAY واقعاً بزرگترين روز خريد سال است؟


مطمئناً روزي از سال است که هنگام دستيابي به عروسک Tickle Me Elmo به شما مشت مي شود ، اما ممکن است شلوغ ترين روز از نظر دريافت ناخالص نباشد. طبق اسنپس دات کام ، جمعه سياه به طور کلي يکي از روزهاي برتر سال براي فروشگاه ها است ، اما اين روزها بلافاصله قبل از کريسمس است - زماني که افراد تعويق کننده سرانجام خريد مي کنند - که فروشگاه ها غارت جدي را ايجاد مي کنند. با اين وجود جمعه سياه ممکن است شلوغ ترين روز سال از نظر ترافيک مشتري باشد.


 


داده هاي اسنپس ده سال از 1993 تا 2002 را نشان مي دهد و در اين بازه جمعه سياه هرگز بالاتر از چهارم ليست شلوغ ترين روزهاي خريد سال از نظر حجم فروش نبود. در سال 2003 و 2005 جمعه سياه براي روزهاي درآمد فروش به بالاي توده صعود کرد ، اما هنوز هم از هفته منتهي به کريسمس ، به ويژه شنبه درست قبل از روز بزرگ ، رقابت سختي پيدا مي کند.


 


آيا مردم واقعاً در جمعه سياه آسيب مي بينند؟


متاسفانه بله. يکي از غم انگيزترين حوادث جمعه سياه در سال 2008 اتفاق افتاد ، زماني که کارمند 34 ساله فصلي Jdimytai Damour کشته شد پس از اينکه جمعيت صدها نفر از حدود 2000 نفري که در بيرون منتظر بودند او را زدند و پس از باز شدن درها بر پشت او مهر کردند. ساعت 5 صبح در وال مارت در لانگ آيلند ، نيويورک


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

فيلم و سريال ترکي رمز ارز و ارز ديجيتال Sabrina اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَليِّکَ الفَرَج Sean آنتي اسکالانت آموزش جوان و نوجوان مهاجرت به استراليا مهاجرت به استراليا اريا