در سال 2010 در بوفالو ، نيويورک ، چندين خريدار در تلاش براي ورود به يک هدف لگدمال شدند. يکي از قربانيان ، کيت کرانتز - که در پشت تکيه گاه في محکم شده بود و سپس به زمين فرو رفت - به يکي از اعضاي وابسته CNN گفت که فکر مي کند او کشته خواهد شد. کرانتز گفت: "در آن لحظه ، من فکر مي کردم نمي خواهم اينجا روي زمين بميرم."

در موري ، يوتا ، 15000 خريدار با چنان نيرويي يک مرکز تجاري را باتلاقي کردند ، پليس محلي مجبور شد براي شکستن درگيري ها و درگيري هاي مشتي واکنش نشان دهد و خريداران را از حمله به فروشگاه ها باز دارد.

در سال 2008 ، يک دختر و يک مرد در يک فروشگاه وال مارت ديگر در کلمبوس ، اوهايو ، از طريق يک تلويزيون صفحه تخت سامسونگ 40 اينچ درگيري در گرفت. 798 دلار بود که از 1000 دلار کمتر شده بود. نيويورک تايمز گزارش داد که نيکي نيسلي ، 19 ساله نه چندان مناسب ، به پشت يکي ديگر از خريدارانش پريد و هنگام تلاش براي خريد تلويزيون ، با شانه به شانه کوبيد. "اين تلويزيون من است!" فرياد زد خانم خوب ، که سپس آرنج را به صورت گرفت. "اين تلويزيون من است!" درگيري توسط يک افسر پليس و مأمور امنيتي شکسته شد. "درست است" ، وقتي دشمن از او دور شد ، گريه کرد. "اين اينجا تلويزيون من است!"

چگونه مي توان از اين نوع موارد اجتناب کرد؟

در تلاش براي نگه داشتن چند مشتري احتمالي از موسسات حقوقي آسيب ديدگي شخصي ، اداره ايمني و بهداشت حرفه اي (OSHA) يک ليست ويژه براي خرده فروشان که انتظار جمعيت زيادي را دارند ، ايجاد کرد.

پس توصيه OSHA چيست؟ استفاده از شاخ گاو نر را در نظر بگيريد. تيمي از افسران پليس را استخدام کنيد. براي "خرد کردن جمعيت" و "اقدامات خشونت آميز" آماده باشيد. موانع راه اندازي کنيد. و مهمتر از همه ، اگر خريداران شارژ در حال اجرا هستند ، بمانيد

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Marilyn John معرفي بهترين ها Michael هتل گردي ايستگاه صلواتي موکب الحسين (ع) جامخانه Kate music pars ارز ديجيتال تکنولوژي